report search
پارسی خوان

چگونه بهترین قیمت طراحی سایت را پیدا کنیم؟

یکی از سوالات رایجی که برای بسیاری از متقاضیان طراحی سایت پیش می آید این است که با این همه تفاوت در قیمت بین طراحان به چه دلیل است و این که ...

یکی از سوالات رایجی که برای بسیاری از متقاضیان طراحی سایت پیش می آید این است که با این همه تفاوت در قیمت بین طراحان به چه دلیل است و این که چگونه می توان بهترین قیمت طراحی سایت را انتخاب کرد؟

امروزه که دست در این کار زیاد شده این موضوع یک دغدغه ی مهم است که بتوان خوب را تشخیص داد ، بتوان حرفه ای را از غیر حرفه ای تشخیص داد و این که بتوان فهمید که انتخاب چه در قیمت و چه در طراح درست بوده چون که پول فقط یک عامل جانبی محسوب می شود و عامل مهم در بحث طراحی سایت این موضوع است که شما فرد مناسب را انتخاب کرده تا بتوانید در کارتان موفق شوید و صاحب وب سایتی حرفه ای شوید که باعث پیشرفت کسب و کار شما شود.

مطالبی که در این مقاله می خوانید

  1. اهمیت طراحی سایت
  2. بهترین در طراحی سایت
  3. انتخاب بهترین قیمت

۱.اهمیت طراحی سایت

وقتی شما دارای کسب و کاری هستید فرقی هم نمی کند در چه زمینه هایی اعم از فروشندگی ، تولید ، خدمات و … فعالیت دارید یکی از مهم ترین عواملی که باعث رشد و طریقی و پیشرفت کسب و کار شما می شود تبلیغات است . تبلیغات راهی برای ارتباط شما و خبر رسانی کاری که در حال انجام آن هستید و کسب و کاری که اداره می کنید است. در دنیای امروز اهمیت این امر بر هیچ کس پوشیده نمی باشد پس بدون تبلیغات خوب و هدفمند بهتر است فکر گسترده کردن و پیشرف در کار خود را نیز از سر بیرون کنید. حال بهترین راه تبلیغات و ایجاد چنین پیوندی بین کسب و کار شما و بازار هدف شما چیست؟

در حال حاظر و در قرن بیست و یک دیگر کسی به سراغ روش های قدیمی و کهنه تبلیغات مانند پخش کردن تراکت یا مثلا ثبت آگاهی در روزنامه ها نمی رود اصن بگذریم مگر این روز ها کسی نگاه هم به این چیز ها می اندازد؟؟؟

امروزه همانطور که می دانید بیشتر مردم سر از گوشی ها و رایانه هایشان بر نمی دارند پس شیوه ی زندگی هم به همین شکل تغییر کرده است برای مثال بسیاری از ما وقتی قصد خرید وسیله ای برای مثال یک ساعت را داریم یکی از اولین کار هایی که انجام می دهیم این است که مرورگر را باز می کنیم و می نویسیم

  1. قیمت ساعت رولکس
  2. خرید ساعت رولکس
  3. دیجی کالا: ساعت رولکس

یکی از بهترین انواع تبلیغات و کاتالوگ های تبلیغاتی برای ارائه و اطلاع رسانی کسب و کار شما با توجه به مواردی که در قسمت بالا گفته شد طراحی سایت شرکتی است. وب سایت ها دارای قابلیت چند کاره یا ( multi tasks ) و متشکل از انواع رسانه مانند متن ، تصویر ، ویدیو و… هستند و بهترین راه برای تبلیغات کسب و کار شما هستند که می توانید با استفاده از آن ها کسب و کار خود را به بهترین نحو معرفی کنید و محدود به یک صفحه A4 نیستید.

پس همانطور که گفته شد می بینید که ارزش تبلیغات هدفمند و شیوه درست تبلیغ کردن چه تاثیرات به سزائی می تواند در کسب و کار شما داشته باشد. شما با داشتن یک وب سایت که به شکل حرفه ای طراحی شده و بهینه سازی رو آن صورت گرفته به بهترین نتایج در کسب و کارتان دست پیدا کنید.

۲.بهترین در طراحی سایت

۱.طراحی سایت کاملا سفارشی و مطابق میل صورت میگیرد.

فرد متقاضی برای طراحی سایت خود قطعا سلایق و علایقی را داراست که دوست دارد مطابق میل خودش انجام شود که می رسیم به همان کلیشه ی معروف که می گوید حق همیشه با مشتری است.به همین خاطر نظر و سلایق مشتری از اولویت بالایی در طراحی یک سایت بر خوردار است و یک شرکت طراحی سایت حرفه ای می کوشد تا تمامی مراحل طراحی و انجام پروژه به صورت تعاملی و با توجه به نظر و تاییده مشتری صورت گیرد.
اینگونه نتیجه ی کار سایتی زیبا خلاقانه و دل نشین برای مشتری و افتخاری برای شرکت طراحی سایت است.

۲.طراحی سایت شما بر عهده ی فرد نبوده و توسط یک گروه انجام می شود.

همان طور که از گذشته تا به امروز شنیده اید همیشه کار گروهی مورد تحسین بوده و می گویند که چند فکر(نظر) به مراتب بهتر از یک فکر (نظر) است.یکی از مزایای یک شرکت طراحی سایت حرفه ای کار گروهی و همکاری در انجام یک پروژه است هر فکر یک اندیشه و رنگ و لعاب به خصوصی دارد پس چه بهتر که به جای یک فکر از چند عدد استفاده کرد.طراحی سایت امری است که نیاز به خلاقیت و نوع نگاه دارد هر نگاه با تفکر نقادانه ی خود میتواند تغییرات بزرگی را موجب شود بدین منظور در یک شرکت طراحی سایت حرفه ای  کار به صورت گروهی توسط ایده پردازان و افراد با تجربه صورت می گیرد کاری حرفه ای و تا حدالامکان آری از عیب.
که تماما در پایان منجر به طراحی سایتی هرچه بهتر گردد.

۳.تمامی اطلاعات و کل سورس کد سایت را تحویل کارفرما می دهد.

سورس کد سایت از موارد اساسی و مهم است که پس از اتمام پروژه باید تمام و کمال تحویل مشتری داده شود تا در صورت خواست ایجاد هر تغییر و باز طراحی توسط هر کس دیگری قابل انجام باشد.در واقع یک شرکت طراحی سایت حرفه ای مقید به رفتار حرفه ای است و در انجام این کار مانعی نمی بیند و کوتاهی نمی کند و سورس کد و  تمام اطلاعات ضروری و مهم  سایت را پس از اتمام کار تحویل کار فرما می دهد.

۴.دارای ضمانت برگشت کامل وجه در صورت عدم رضایت است.

یک شرکت طراحی سایت حرفه hd به دلیل اطمینان کامل به کار خود همیشه ضمانت بازگشت وجه را لحاظ می کند .
یکی از عوامل چه از لحاظ حرفه ای و چه از لحاظ قراردادی مهم است ضمانت بازگشت کامل وجه در صورت عدم رضایت است.چرا که همونطور که گفتیم یک شرکت حرفه ای تنها سایت طراحی نمی کند بلکه اعتماد نیز طراحی میکند با این شرط شرکت متعهد می شود در اثر هرگونه نارضایتی تمام مبلغ پرداختی خود را تمام و کمال از شرکت دریافت کند.

۵.به دیجیتال مارکتینگ تسلط دارد و رشد صعودی پولسازی سایت شما را تضمین می کند.

یک شرکت طراحی سایت حرفه ای نه تنها سایت شما را طراحی می کند بلکه باید به دانش دیجیتال مارکتینگ مسلط باشد یک شرکت خوب نقش مشاور را برای شما بازی می کند و کسب و کار شما را به سمت رشد و شکوفایی راهنمایی میکند.بازاریابی اینترنتی از راه های بسیاری انجام می شود که طراح باید به تمامی آنها تسلط و در آنها تبهر داشته باشد و تمامی موارد اثر گذار اعم از لندینگ پیج حرفه ای ترفند هایی برای جمع آوری اطلاعات مشتریان و شناسایی بازار هدف و….را در سایت پیدا سازی کند تا باعث شناخته شدن و رونق کسب و کار شما شود. به همین خاطر است که میگوییم در انتخاب باید وسواس به خرج داد و تنها از حرفه ای ها استفاده کرد تا به موفقیت حتمی رسید.

۶.به عنوان شرکت طراحی سایت دارای تجربه و نمونه پروژه های حرفه ای است.

جادوی تجربه را نمی توان دسته کم گرفت.یک شرکت حرفه ای شرکتی است با تجربه ی کار با حرفه ای ها و نمونه کار های قدرتمند و موفق.نمونه کار های یک شرکت نشانه از توانمندی شرکت در رساندن مشتری به خواسته ها و موفقیت است. با دیدن نمونه کار ها شما میتوانید به  مواردی بسیار مهم پی ببرید که شما را در انتخاب کمک میکند.

۷.متعهد است و طبق قرارداد عقد شده رفتار میکند .

یک شرکت طراحی سایت حرفه ای در تمامی مراحل پروژه طبق قرارداد عقد شده بین طرفین رفتار می کند و به آن پایبند است که به شما این حس اطمینان و اعتماد را می دهد که پروژه ی شما طبق خواسته صورت خواهد گرفت و در زمان معین تحویل داده خواهد شد این پایبندی شما را از هرگونه مشکل احتمالی در بستن یک قرار داد بر حذر می دارد که از نقاط قوت یک شرکت حرفه ای است که از خود رفتار حرفه ای نشان دهد.

۸.همیشه در دسترس است و امکان پیشتیبانی ۲۴ ساعته شمارا فراهم می کند.

یک شرکت حرفه ای همیشه برای کمک رسانی آماده است در واقع تمام  شدن پروژه به معنی پایان همکاری نیست بلکه شروعی برای آن است.پیشتیبانی ۲۴ ساعته به شما این امکان را میدهد تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانید در هر ساعتی از شبانه روز آن را با یک فرد مسئول و متخصص در میان گذاشته و آن را رفع کنید.

۳.انتخاب بهترین قیمت

خب تا به اینجا تمامی موارد مهم راجب اهمیت وب سایت و ویژگی های طراحان حرفه ای را به شما گفتیم حالا شما به هنگام انتخاب طراح سایت و پیدا کردن بهترین قیمت می توانید با توجه کردن به موارد گفته شده عمل کنید و ار انتخاب درست خود مطمئن باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاهده تعرفه و عوامل موثر بر قیمت طراحی به مقاله قیمت طراحی سایت مراجعه کنید.

source: http://www.ewd-co.com/price-web-design.html
منبع: قیمت طراحی سایت


برچسب ها:

سایت

-

طراحی

-

یک

-

حرفه

-

کار

-

ای

-

حرفه ای

-

طراحی سایت

-

یک شرکت

-

است که

-

شرکت طراحی

-

شرکت طراحی سایت

-

یک شرکت طراحی

-

طراحی سایت حرفه

-

یک شرکت حرفه

-

مشاهده منبع